Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krasavice Ruby

7. 8. 2017

ruby_2016_12_10_dsc0645.jpg

Ruby k nám přicestovala od kolegů ze Slovenska. Skupina skoro třiceti koček zůstala bez péče v domě po exekuci. Jejich stav byl žalostný, pro mnohé již bylo pozdě. Velká část kočiček byla FIV pozitivní. Jednou z nich byla i Ruby.

Vyhublá, vystresovaná přicestovala do Maxe a uznejte sami, že dnes je z ní fešanda. Po kastraci se zakulatila, srst má jako brokát a i pohladit se už nechá. Do náručí ne, ale my ji nenutíme. Hlavně, že se u nás ona cítí dobře.

Její oblíbené místo je na okně, kde sleduje bedlivě skupinu vrabců, která se nám ubytovala v porostu fasády. V teplých měsících okna ani nezavíráme. 

 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Ruby 5560

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.