Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Vendelín

5. 12. 2017

venda_2017_10_26_dsc0260.jpg

Venďa se stal našim venkovním zákazníkem poté, co z vlastního popudu odešel od svého majitele. S jarem se začal toulat, bylo období, kdy jsem si myslela, že už nežije neb nebyl předlouho k vidění. S koncem léta došel rozumu a usadil se u nás.  Neměl to jednoduché, převelice se bál našeho pana domácího, Dušína, ale teď už i spolu jí a vedle sebe spí. Sem tam má Duši roupy a vyjede po něm, ale situace se nedá s koncem léta srovnat, je to velký pokrok.

A tak ráno vstanu a oba kluci již čekají na jídlo. Oba se drží domu, moc se nepotulují, ale i tak mám o ně strach, volně běhající psi, o ty u nás není nouze a bohužel hony během listopadu a prosince. A aby toho nebylo málo, petardy o svátcích. Tak na nás myslete ať ve zdraví a bez úhony dojmeme nového roku. 

venda_2017_10_08_dsc0119.jpg

venkovky_2017_10_18_sc0011.jpg

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Vendelína 6002

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.