Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Píďa

13. 12. 2014

pida_max_dscn0065.jpg

Kocourek Píďa byl odchycen pro silnou rýmu, zánět očí, nechutenství a měl při vyšetření vysokou horečku. Kocourek byl po vyléčení kastrován, testován a bohužel jeho test opakovaně FIV pozitivní.  Po karanténě byl zařazen do skupiny stejně nemocných kočiček, na podzim se FIV ozvala a to zrovna dvakrát, ale situaci jsme zvládli . Je to mazlivý a upovídaný kus kocoura. Je kastrován, FeLV negativní. Pokud by šel do nového domova, musel by být buď sám nebo se stejně nemocnou kočičkou a výhradně do bytu. Nejlépe k člověku, který už má zkušenosti s péčí o nemocné zvíře. 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů.Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Micinu samozřejmě můžete navštívit.
Výpis mi chodí jednou za měsíc, většinou 5. a tak bych vám pak dala vědět, zda částka pro vámi zvolenou kočičku dorazila. Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Píďu 5541

Kocourkovi pomáhají paní Daňová Hana a pan Konečný Lukáš

 

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.