Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocourek Kuličník

5. 8. 2017

24058728_10155243282243333_4331919329249033699_n.jpg

Kuličník byl odchycen pro kastraci a ošetření tlamky. Při vyšetření bylo testem zjištěno, že trpí neléčitelnou nemocí, která oslabuje imunitní systém. Tato nemoc je přenosná na jiné kočky. Nelze ji léčit ani proti ní v Evropě očkovat. 

Kuličník je velmi plachý, pomalu se zabydluje mezi stejně nemocnými kočičkami u nás. 

Pro svoji nemoc by podporu více než potřeboval. 

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit :-) Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2019755103/0800

Variabilní symbol v případě příspěvku je pro Kuličníka 5558

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc. 

 

Na kocourka se usmálo štěstí a pan Ing. Martin Čížek mu pomáhá částkou 300 kč/ měsíc.  Moc za něj děkujeme!