Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cestovatel Maroš

1. 11. 2022

maros_max_vytazeno_dsc0173.jpg

maros_max_dsc0465.jpg

Maroš se k nám dostal po dlouhé cestě po Moravě. Na neznámém místě vlezl do dodávky, tak pobyl a našli jej až v Brně při vyklízení zboží z auta. Kocourek byl hladový, zanedbaný, ale celkově vypadal k světu. Myslím, že žil venku a zvědavost jej ponoukala kouknout do auta.

Po pobytu v karanteně byl kastrován. Jeho testy jsou negativní. Trpí chronickou rýmou a často kašle. Co nás trápí více,  je špatná pohyblivost jeho zadní části těla. Jakoby nevěděl, kde ji má, zadní nohy neovládá  jak by měl, má problémy vyskočit na postel, ve stresu, když má rychle reagovat, spadne. Je, dá se tedy říci, velice neohrabaný. Rentgeny a vyšetření nic neukázaly, další bychom absolvovali až se mu zklidní rýma.

Maroš by byl do budoucna schopen normální adopce, jen se musíme ještě pokusit zjistit, proč tak špatně chodí. Ve vyšším věku a ve stáří bude mí s pohybem dost problémy.  

Virtuální adopce znamená, že posíláte každý měsíc adoptované kočičce finanční částku na náš účet. Nejlépe trvalým příkazem. Tyto prostředky jsou použity pro zajištění základních potřeb kočičky, pro veterinu, pokud je nutná. Jsme vděční za každou podporu. Můžete kočičku podpořit sebemenší částkou, na druhé straně budeme rádi, když kočička najde více adoptivních rodičů, neboť náklady na trvalou péči o nemocnou kočičku, jsou moc vysoké.

Kolik stojí kočička? Pro ilustraci, když počítáme, že sní tak jednu konzervu denně a vezmeme tak průměrnou cenu konzervy 15 Kč/ks, pak jen jídlo pro ni stojí 450,-Kč. U nemocných jde o dietu a navíc musí dostávat léky. K tomu podpůrné prostředky a někdy injekce. To bychom se ale dopracovali k velkému číslu a tím vás nechci odradit  Je to na vaší úvaze a možnostech a my moc děkujeme.

Vámi darovaná částka se sečte za jeden kalendářní rok, my vám vystavíme potvrzení o daru vy můžete toto potvrzení použít pro snížení daně z příjmů. Jen nám pro tuto věc pak pošlete svoji trvalou adresu, ta je uvedena ve smlouvě o daru.
Samozřejmě bude vaše jméno /odkaz na Vaše stránky/ uvedeno u adoptované kočičky na našich stránkách s poděkováním za tuto pomoc a podporu.

Č. ú.: 2901522155/2010 nebo 2600801169/2010

Variabilní symbol v případě pravidelného či jednorázového příspěvku je pro Maroška 7006

Moc děkujeme!!

Moc děkujeme za důvěru a pomoc.